چگونگی ورود به حساب کاربری در سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی دام کوچک

 

 

برای ورود به صفحه ی کاربری خود در سامانه، در صفحه اصلی سایت در منوی بالای صفحه بر روی دکمه ی ورود کلیک نمایید.

ورود به سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی سگ

اگر تا کنون موفق به ثبت نام در سامانه نشده اید، اینجا را کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی دکمه ی ورود به صفحه ی ورود هدایت خواهید شد. در این قسمت ایمیل و رمز عبوری را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید بنویسید. در صورتی که مایل باشید ایمیل و رمز عبورتان در حافظه کامپیوتر شما باقی بماند و در مراجعات بعدی نیازی به ورود این اطلاعات نداشته باشید می توانید کادر کوچک مربوطه (مرا به خاطر بسپار) را تیک دار نمایید. سپس بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. در صورتی که ایمیل و رمز عبور را صحیح وارد کنید، با کلیک بر روی دکمه ورود به صفحه ی کاربری خود هدایت خواهید شد.

برای خواندن راهنمای چگونگی عملکرد حساب کاربری اینجا را کلیک کنید.

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، بر روی فراموشی رمز عبور کلیک نمایید. در صفحه باز شده ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. در این صورت سامانه به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید یک ایمیل حاوی کد تائیدیه باز سازی رمز ورود برای شما ارسال می کند. این کد را در فیلد مورد نظر وارد کنید. سپس از شما خواسته می شود تا رمز عبور جدیدی را که مایلید، دو بار در دو فیلد وارد کرده و دکمه ارسال را کلیک کنید. به این ترتیب رمز عبور شما تغییر می یابد. این رمز عبور را در جایی یادداشت نمایید تا در بعدا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید در صورتی که ایمیل آدرس خود را که همان شناسه کاربری در سامانه می باشد را فراموش کرده اید، سامانه هیچ مسئولیتی در قبال آن نداشته و حساب کاربری شما دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

 

 

 

 


راه های ارتباط با ما

support@animalid.ir

: شماره های تماس با ما
021-44036214
ساعت تماس 9 صبح تا 7 عصر