چگونگی مشاهده حساب کاربری در سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی دام کوچک

 

 

صفحه ی کاربری شما در سامانه، اصلی ترین بخش سایت می باشد که شما در صورتی قادر به دیدن آن هستید که با ایمیل و رمز عبور خود در آن وارد شده باشید.

برای خواندن راهنمای ورود اینجا و برای خواندن راهنمای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.

در طراحی این قسمت از سایت سادگی و در دسترس بودن مدنظر قرار گرفته شده تا شما کاربر گرامی به راحتی بتوانید از تمامی امکانات سایت استفاده نمایید. در این قسمت شما می توانید پیامهایی را که سامانه برای شخص شما ارسال می کند، و همچینین اطلاعیه هایی که به صورت عمومی برای تمامی کاربران سامانه فرستاده می شود را مشاهده کنید.

صفحه ی کاربری شامل بخش های مختلفی می باشد که به تفصیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

در بدو ورود، در صورتی که برای اولین بار وارد حساب کاربری خود شده اید در قسمت بالای صفحه در یک کادر صورتی رنگ از شما درخواست می شود که پروفایل خود را تکمیل نمایید.

 راهنمای حساب کاربری سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی سگ

 

در نظر داشته باشید شما زمانی قادر به استفاده از تمامی امکانات سایت هستید که پروفایل خود را تکمیل نموده باشید. در غیر این صورت برای استفاده از هرگونه امکاناتی، سیستم به شما اخطار می دهد که هم اکنون این خدمت برای شما غیر فعال است، برای استفاده از خدمات این بخش ابتدا باید مشخصات پروفایل خود را تکمیل نمائید.

لذا ابتدا بر روی دکمه ی ویرایش و تکمیل پروفایل کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی دکمه ی ویرایش و تکمیل پروفایل به صفحه ای هدایت می شوید که در این صفحه شما موظف به پر کردن تمامی فیلدها می باشید. قابل ذکر است که نام و نام خانوادگی و ایمیل، همانگونه که در زمان ثبت نام ذکر شد، به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشند.

سایر فیلدها شامل کد ملی صاحب دام، آدرس و کدپستی می باشند که باید به صورت صحیح پر شوند.

تذکرات مهم:
- کد ملی وارد شده به عنوان کد ملی صاحب حساب کاربری در سامانه ثبت خواهد شد و بعد از این قابل تغییر نخواهد بود.
- از آدرس و کد پستی شما برای ارسال شناسنامه ملی حیوان و مدارک دیگری که از بخش اداری این سامانه دریافت خواهید نمود استفاده خواهد شد، لذا از صحیح و کامل بودن آنها اطمینان حاصل نمائید.
(لازم به ذکر است برای تغییر آدرس و کد پستی در آینده، احتیاج به طی مراحل اداری مربوطه خواهید داشت.)

 پس از تکمیل همه ی قسمتها بر روی دکمه ی ارسال اطلاعات کلیک نمایید. در صورتی که تمامی قسمتها به صورت صحیح وارد شده باشند، شما این پیام را مشاهده خواهید کرد: اطلاعات پروفایل شما با موفقیت ذخیره شد، شما هم اکنون می توانید برای ثبت شناسنامه ملی حیوان خود اقدام نمائید.

 

بعد از تکمیل پروفایل شما قادر خواهید بود حیوان یا حیوانات خود را در سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی دام کوچک ثبت کنید. برای خواندن راهنمای چگونگی آن اینجا را کلیک کنید.

 

 

 


راه های ارتباط با ما

support@animalid.ir

: شماره های تماس با ما
021-44036214
ساعت تماس 9 صبح تا 7 عصر