چگونگی تغییر رمز عبور در سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی دام کوچک

 

 

شما با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید رمز عبور خود را بدون نیاز به برقراری تماس با پشتیبانی سامانه، انجام دهید. برای این کار تنها کافیست در بالای صفحه بر روی قسمتی که به شما خوش آمدید می گوید کلیک نمایید. با کلیک بر روی این قسمت منوی سفید رنگی نمایان می شود که باید بر روی تغییر رمز عبور کلیک کنید.

راهنمای تغییر رمز عبور در سامانه اینترنتی صدور شناسنامه ملی سگ

 

سپس به صفحه ای هدایت می شوید که در آن از شما خواسته شده که دو بار رمز عبور جدید خود را وارد کنید. پس از تکمیل هر دو فیلد بر روی دکمه ی ارسال کلیک نمایید. به این ترتیب رمز عبور شما به درخواست شما تغییر می یابد.

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، بر روی فراموشی رمز عبور کلیک نمایید. در صفحه باز شده ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. در این صورت سامانه به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید یک ایمیل حاوی کد تائیدیه باز سازی رمز ورود برای شما ارسال می کند. این کد را در فیلد مورد نظر وارد کنید. سپس از شما خواسته می شود تا رمز عبور جدیدی را که مایلید، دو بار در دو فیلد وارد کرده و دکمه ارسال را کلیک کنید. به این ترتیب رمز عبور شما تغییر می یابد. این رمز عبور را در جایی یادداشت نمایید تا در بعدا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید در صورتی که ایمیل آدرس خود را که همان شناسه کاربری در سامانه می باشد را فراموش کرده اید، سامانه هیچ مسئولیتی در قبال آن نداشته و حساب کاربری شما دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

 

 

 


راه های ارتباط با ما

support@animalid.ir

: شماره های تماس با ما
021-44036214
ساعت تماس 9 صبح تا 7 عصر